De Monnik start competitie met 3-0 winst

De Monnik start competitie met 3-0 winst

De eerste competitiewedstrijd van het seizoen leverde VV De Monnik meteen een mooie 3-0 overwinning op tegen Dokkum 3.

Op verzoek van Dokkum werd de wedstrijd om 17.00 uur gespeeld, zodat zij met enkele JO19-spelers voldoende mensen op de been konden krijgen. De Monnik had maar liefst 18 spelers beschikbaar, mede dankzij de vele nieuwe leden.

De Monnik begon sterk, ondanks de harde wind. Thijmen kreeg een goede kans, Maurits raakte de paal en ook Erwin kwam één-op-één met de keeper, maar gescoord werd er voor rust niet.

Na rust, met de wind in de rug, voerde De Monnik de druk verder op. Na een afgekeurde goal van Maik wegens buitenspel was het uiteindelijk Petros die met een prachtige uithaal in de kruising de 1-0 maakte. Vervolgens scoorde Bowie na een fraaie combinatie tussen Tony en Petros de 2-0.

Bowie werd kort daarna neergehaald in het strafschopgebied. Aanvoerder Tony benutte de penalty overtuigend: 3-0.

Op verzoek van Dokkum floot scheidsrechter Jeroen tien minuten eerder af. Een mooie en veelbelovende start van de competitie voor De Monnik. Extra mooi: Bowie besloot zich na zijn optreden aan te melden als spelend lid van de club!